לבית - עסקים משפצים לבית ולגינה » פרטי המאמר
פרסום
מאמרים
דקים וסוככים לבית ? הדרך לבחירת בעל מקצוע
חשוב לדעת כיצד בוחרים בעל מקצוע לביצוע עבודות חשובות בבית כמו בניית דקים וסוככים. בואו לקבל כמה המלצות.

טיפים לעורכי הדין לבחירת חברת שליחויות אמינה
חשוב מאוד לעורכי דין לבחור חברת שליחויות טובה שתתן להם שירותים משפטיים טובים ואיכותיים

וילונות
וילונות הם אביזר עיצובי חשוב לבית, מעבר לכך, וילונות משמשים גם כדי לסנן את האור הנכנס לחדר, בואו לגלות על וילונות

צבעים
תשלימו עם הגורל, הגעי הזמן שתתחילו לקחת ברצינות את הצבעים בחדר שלכם. או שאתם מתכננים לצבוע את קירות החדר בצבע לבן נקי או שתעדכנו את צבע הקירות הצבעוני שלכם ממשעמם לצבעוני. בכל מקרה, בחירת הצבעים שלכם לצביעת החדרים יכולים באמת להשפיע ולהבליט את העיצוב והסגנון של הבית שלכם ואפילו להוסיף.

טיפים לחידוש דקים בבית

תאריך הוספה: August 21, 2013 10:49:24 PM
מחבר: itai
קטגוריה:

גם השנים שעוברות וגם הילדים וחיות המחמד גובים את המחיר מהדק שבחצר הבית. הנזק שנגרם לו ומראהו הבלוי תורמים להחלטה להרוס הכול ולהחיל לבנות דק חדש.

אבל לפני שאתם נוקטים בצעד דרסטי שכזה, קבלו ייעוץ מאנשי מקצוע מומחים לטיפול וחידוש דקים, ואל תתפלאו לשמוע שתמורת סכום לא גבוה ומעט השקעה אפשר להפוך כמעט כל דק מיושן ומיובש לדק חדיש חדש ומחודש. אמנם, עדיף לשמור על תחזוקה שוטפת של הדק, אבל גם אם פספסתם ולא טיפלתם כראוי בדק העץ שלכם, עדיין לא קלו כל הקיצין ואפשר להציל את דק העץ שלכם.

להלן כמה טכניקות שתוכלו להשתמש בהן כדי להחזיר חיים חדשים לדק העץ הישן, או כדי לעזור לכם לתחזק ולשמור על המראה של הדק. פרויקט כזה יכול להיעשות במשך שני ימים, והכי טוב להקדיש לכך את סוף השבוע ולהבטיח לפני כץ שהעץ יבש לחלוטין לפני שתתחילו לצבוע אותו.

שלושה שלבים להפיכת דק ישן לדק מחודש

שלב ראשון: תיקונים

בדקו את כל פני השטח של הדק לפני שאתם מתחילים בעבודת חידוש דקים. שימו לב במיוחד לאותם חלקים של הדק שאינם מחובר כראוי לאדמה. תוכלו להשתמש במברג כדי לבדוק את הנזק למבנה: אם אתם יכולים להטביע את קצה המברג לתוך חיבור העץ, סימן שיש שם ריקבון ויש צורך בשיפוץ גדול.

שלב התיקונים כולל גם בדיקה יסודית של כל הברגים והאומים, על מנת לוודא שאין ברגים משוחררים או חלודים חשוב להחליף את הברגים החלודים ולחזק היטב כל חלק רופף.

שלב שני: ניקוי פני השטח של הדק

חשוב לנקות את הדק לפחות פעם אחת בשנה. בהנחה שאכן תחזקתם את הדק כראוי, ניתן להחיות את רוב הדקים על ידי שימוש בקלינר כלשהו שמיועד לעץ. למשל, תוכלו להשתמש ב-Wood Cleaner של חברת Flood. פרטים נוספים על מוצרים לעץ תמצאו באתר של חברת סאן דק.

שלב שלישי: יישום צבע

לאחר שכל התיקונים בוצעו והדק נוקה כראוי, זה הזמן ליישם גימור לעץ שמתפקידו גם לשמור על העץ מפני חרקים ותנאי מזג אוויר קשים. קיים בשוק מבחר גדול של חומרי ציפוי לדקים. לדוגמה, אם אתם אוהבים גימור מבריק ועוצמתי, תוכלו לבחור ב-Deks Olje D2  של Owatrol.

 

 
דירוגים דירוג ממוצע דירוג: (0 קולות)
אתה חייב להיות מחובר כדי להשאיר.
תגובות

אין תגובות.


אתה חייב להיות מחובר כדי להשאיר תגובה.